Jak łatwo rozliczyć kilka różnych formularzy podatkowych, takich jak PIT-37, PIT-38 czy PIT-36L

PITax to bardzo dobry program do rozliczania PIT, który pomoże Ci w szybkim oraz bezbłędnym rozliczeniu PIT przez Internet. Wielu podatników wybiera rozliczenia internetowe, ponieważ są one znacznie mniej czasochłonne od rozliczeń standardowych. Dlatego jeśli masz dość długiego i skomplikowanego rozliczania PIT, wybierz PITax, z którym swój PIT rozliczysz w ciągu kilku krótkich minut.

Dlaczego warto wybrać akurat PITax, a nie inny program do rozliczania pit? Już odpowiadamy. PITax posiada wszystkie najważniejsze cechy, które powinien posiadać nie dobry, ale wręcz najlepszy program PIT. Po pierwsze program PITax jest niezwykle prosty w obsłudze. To sprawia, że każdy – nawet nowicjusze – mogą korzystać z niego bez żadnych problemów. Osoby, które nie mają doświadczenia w rozliczeniach internetowych, często obawiają się, że nie podołają. Jednakże PITax posiada przejrzysty i zrozumiały kreator, który krok po kroku pomoże Ci w rozliczeniu podatku. Jest to program zrozumiały i funkcjonalny, z którego naprawdę warto skorzystać. Po drugie z PITaxem rozliczysz wiele różnych formularzy podatkowych, takich jak PIT-37. PIT-38 czy PIT-36L.

Bez względu na to czy chcesz rozliczyć swoje dochody z pracy, rentę lub emeryturę, dochody zagraniczne czy też przychody z działalności gospodarczej lub giełdy, możesz wykorzystać do tego program PITax. Po trzecie PITax jest całkowicie bezpieczny w użyciu, a zawdzięcza to wysokiej jakości zabezpieczeniom oraz certyfikatom. Wszystkie dane, które wprowadzisz za pomocą programu PITax są poufne, dostęp do nich masz tylko i wyłącznie Ty sam. Żadna nieupoważniona osoba nie otrzyma dostępu do Twojego zeznania podatkowego. Z programu PITax możesz więc korzystać bez żadnego ryzyka.

Z pewnością warto poznać jeszcze inne korzyści, które daje korzystanie z programu PITax. Jest ich bardzo wiele, dlatego zachęcamy być już teraz pobrał PITax – najlepszy program pit 2016, jaki istnieje. Znajdziesz go na platformie podatnika pitax.pl, skąd możesz pobrać go zupełnie za darmo.