Jedyne czego potrzebujesz do rozliczenia PIT to internet

Jeżeli szukamy dobrego i sprawdzonego programu PIT, to z pewnością zainteresuje nas program PITax, który nie bez powodu został uznany za jeden z lepszych programów do rozliczania PIT. Program PITax pomoże Ci rozliczyć PIT i krok po kroku przeprowadzi Cię przez cały proces rozliczania. Jedyne rzeczy, które będą Ci potrzebne to komputer z dostępem do Internetu, z PITaxem nie musisz posiadać nawet kalkulatora, ponieważ program samodzielnie zajmie się wykonywaniem wszystkich obliczeń. PITax z pewnością spełni Twoje oczekiwania, ponieważ cechuje go wiele praktycznych, użytecznych funkcji – przekonaj się o tym sam i już dziś pobierz program do pit 2015 PITax.

Znajdziesz go na stronie internetowej pitax.pl. Do wyboru masz aż trzy wersje programu PITax, dlatego możesz wybrać taki, który będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni. Pierwszą wersją programu jest Rozliczenie Standard, z którego możemy skorzystać bez żadnych opłat. Jeżeli rozliczasz się na formularzu PIT-37, na którym rozlicza się przeszło 80 procent podatników, to Rozliczenie Standard na pewno będzie dla Ciebie odpowiednie. Rozliczając się z programem Rozliczenie Standard, możesz wydrukować swój PIT i zanieść go do urzędu skarbowego lub wysłać go przez Internet. Rozliczenie Standard zadba o prawidłowe wypełnienie Twojego zeznania podatkowego, a prosty w obsłudze kreator sprawi, że nie zajmie Ci to więcej niż 5 minut.

Drugą wersją programu jest Rozliczenie Plus, które przyda się osobom rozliczającym przychody z giełdy, papierów wartościowych, akcji czy udziałów w spółkach. Z Rozliczenia Plus można korzystać już od 19 złotych miesięcznie.

Ostatnia wersja programu PITax to Rozliczenie Premium, które pozwoli nam rozliczyć dochody zagraniczne. Wiele osób nie wie, jak rozliczyć dochody z pracy za granicą, na szczęście z PITaxem nie musisz więcej się tym martwić. Ten program pit 2016 online pomoże Ci szybko uporać się z każdym zeznaniem podatkowym, bez względu na źródło Twoich dochodów.