Program dla ludzi, którzy nie posiadają większej wiedzy podatkowej i nie są specjalistami w tej dziedzinie

Zapewne nie raz słyszałeś o rewolucyjnym, najlepszym na rynku i wyjątkowym programie do rozliczania PIT. Jednak po bliższym poznaniu okazywało się, że… program ten wcale nie jest tak wspaniały, jak sądziłeś. Dlatego my, bez zbędnego wychwalania i pustych słów, chcemy przedstawić Ci program PITax oraz zwrócić uwagę na jego konkretne zalety.

PITax to program, który cechuje się wyjątkową łatwością w obsłudze. Posiada przejrzystą instrukcję obsługi, która na pewno będzie zrozumiała dla każdego. PITax został stworzony z myślą o ludziach, którzy nie posiadają większej wiedzy podatkowej i nie są specjalistami w tej dziedzinie. PITax kierowany jest do zwykłych osób, które chcą jedynie łatwo i szybko rozliczyć pit 2015 online. Dlatego możesz być pewien, że PITax spełni również Twoje oczekiwania.

Dużą zaletą programu PITax jest również jego bezpieczeństwo. Twoje dane zawsze są chronione i nigdy nie zostaną ujawnione osobom postronnym. PITax posiada najlepszej jakości certyfikaty, tylko Ty posiadasz dostęp do swojego zeznania podatkowego. Twoje dane osobowe oraz przesyłane dokumenty i informacje są dokładnie szyfrowane i zabezpieczane. Z programu PITax możesz więc korzystać bez żadnych, najmniejszych obaw.

PITax posiada wiele użytecznych i praktycznych funkcji, które mają ułatwić Ci rozliczenie pit online 2015. Jedną z nich jest sprawdzanie błędów. W standardowym rozliczeniu PIT, podatnicy bardzo często popełniają szereg różnych błędów, których nie ma kto zweryfikować. Program PITax, przed wysłaniem PIT-u do urzędu skarbowego, dokładnie go sprawdzi. Jeżeli znajdziesz jakieś nieprawidłowości lub nieuzupełnione pola – pomoże Ci je poprawić. Kolejną funkcją, która pomoże Ci w rozliczeniu podatku, jest samodzielne wykonywanie obliczeń. Jeżeli matematyka, podobnie jak podatki, nie jest Twoją mocną stroną, to PITax będzie dla Ciebie odpowiedni. Samoczynnie wykona obliczenia podatkowe, dlatego podczas korzystania z programu PITax nie musisz nawet posiadać kalkulatora.