Rozlicz PIT 37 w ciągu kilku minut

Szukasz nie tylko dobrego, ale wręcz najlepszego programu do rozliczania PIT przez Internet? Mamy dla Ciebie świetną propozycję – wybierz program PITax, a przekonasz się, że będzie to najlepsza decyzja, jaką możesz podjąć. Program PITax pomoże Ci rozliczyć każdą deklarację podatkową, bez względu na jej rodzaj. Podatnicy najczęściej rozliczają się na PIT-37, jednak wśród często rozliczanych PIT-ów możemy znaleźć także PIT-36 i inne. Bez względu na to, który PIT musisz rozliczyć, możesz skorzystać z programu PITax.

PITax to program pit 2015, który pozwoli Ci rozliczyć swój PIT w ciągu kilku minut. Z programem PITax oszczędzisz więc mnóstwo cennego czasu, poza tym PIT wyślesz prosto do urzędu skarbowego, bez wychodzenia z domu. Ominą Cię więc długie kolejki w urzędzie oraz nerwy i niepotrzebny stres. PITax to gwarancja szybkiego oraz prawidłowego rozliczenia PIT, gdyż program PITax sprawdzi Twój PIT pod kątem najczęściej popełnianych błędów. Dopilnuje, by Twoja deklaracja podatkowa została wypełniona poprawnie – w stu procentach.

Warto wspomnieć, że PITax dostępny jest w kilku wersjach. To sprawia, że podatnicy mogą wybrać najlepszą, najbardziej odpowiadającą im wersję programu. Do wyboru mamy Rozliczenie Standard, Rozliczenie Plus, a także Rozliczenie Premium. Każda z tych wersji nieco różni się od siebie, jednakże wszystkie cechują się funkcjonalnością oraz łatwością obsługi. Z Rozliczeniem Standard możemy szybko uporać się z PIT-37. Program wykona za nas obliczenia matematyczne, sprawdzi błędy oraz pomoże w odliczeniu przysługujących nam ulg i odliczeń podatkowych. Rozliczenie Plus przyda się firmom i przedsiębiorcom, którzy rozliczają dochody z giełdy, działalności gospodarczej, akcji czy obligacji. Dodatkowo Rozliczenie Plus doskonale przygotuje Cię do ewentualnej kontroli skarbowej. Rozliczenie Premium to program do rozliczania pit 2016, który kierowany jest do osób osiągających dochody zagraniczne. Dzięki Rozliczeniu Premium rozliczysz je szybko i bezbłędnie, także w języku angielskim.