Rozliczenie online? To tylko kilka minut!

Obecnie najprostszym sposobem na rozliczenie PIT jest rozliczenie PIT przez Internet. Coraz więcej podatników rozlicza swoje PIT-y internetowo, jeśli i Ty nie chcesz marnować na rozliczenia PIT cennego czasu, wybierz tą formę rozliczeniową. Gwarantujemy, że rozliczenie PIT online nie zajmie Ci więcej niż kilka minut. Skąd ta pewność? Ponieważ programy PIT praktycznie całą pracę wykonują za nas. Nad programami PIT pracuje wielu specjalistów, którzy dbają o ich funkcjonalność i skuteczność. Programy PIT są proste w obsłudze, dlatego jeśli chcemy bez problemu rozliczyć pity 2017 program nam to ułatwi.

Rozliczenia wykonywane na deklaracji papierowej są dla wielu podatników czasochłonne i skomplikowane. Często nie wiemy, jak wypełnić prawidłowo deklarację PIT, jakie dane wpisać w poszczególne rubryki podatkowe, a także jak obliczyć wszystkie kwoty. Wskutek tego, rokrocznie na deklaracjach PIT pojawia się masa różnorodnych błędów. Nawet pozornie niewielki błąd może wywołać poważne konsekwencje. Jeśli więc chcesz mieć pewność, że swój PIT rozliczysz bezproblemowo – rozlicz pit online, a unikniesz wielu niedogodności.

 

Rozliczenia PIT przez Internet są nie tylko łatwe, ale również całkowicie bezpieczne. Niektórzy podatnicy mają pewne obawy co do rozliczeń internetowych, szczególnie jeśli chodzi o bezpieczeństwo deklaracji podatkowej. Jednak, korzystając ze sprawdzonego, profesjonalnego i rekomendowanego programu PIT, nie musimy obawiać się niczego. Programy PIT są doskonale zabezpieczone, posiadają certyfikaty najwyższej jakości, dlatego żadna nieupoważniona osoba nie będzie miała dostępu do naszego zeznania podatkowego. Dodatkowo po wysłaniu PIT do urzędu skarbowego, program PIT wygeneruje UPO. Jest to oficjalny dokument, który potwierdza, że nasze zeznanie podatkowe trafiło do urzędu skarbowego i zostało tam odebrane. UPO (Urzędowe Poświadczenie Odbioru) otrzymamy na podany przez nas adres mailowy. Istnieje również możliwość wysłania tego dokumentu na podany przez podatnika adres domowy.