Rozliczenie Standard, Plus oraz Premium

PITax to najlepszy program PIT, służący do rozliczania różnego rodzaju deklaracji podatkowych. O programie tym jest dziś bardzo głośno, wiele osób zgodnie poleca program PITax innym podatnikom. Program posiada świetne opinie i rekomendacje, jest łatwy w obsłudze, funkcjonalny oraz bezpieczny. W porównaniu z wieloma innymi programami PIT, zdecydowanie można powiedzieć, że PITax góruje nad nimi wszystkimi.

PITax to program pit 2017, który obecnie dostępny jest w trzech różnych wersjach. Z pewnością jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ każdy z podatników oczekuje od swojego programu PIT czegoś innego. Do wyboru mamy Rozliczenie Standard, Rozliczenie Plus oraz Rozliczenie Premium. Warto poznać najważniejsze funkcje poszczególnych wersji programu PITax.

Rozliczenie Standard pomoże Ci rozliczyć PIT-37. Statystyki pokazują, że obecnie jest to jedna z najczęściej wybieranych deklaracji podatkowych. Na zeznaniu tym możemy wykazać wiele różnych dochodów, między innymi dochodów z umowy o pracę, umowy o dzieło, umowy zlecenia, renty, emerytury itd. Z Rozliczeniem Standard możemy rozliczyć się szybko i łatwo, ponadto całkiem za darmo. Obecnie istnieje wiele programów PIT, które cechuje wysoka cena. Nie każdy podatnik może sobie pozwolić na zakup drogiego programu. Jeżeli więc interesuje Cię całkiem darmowy program do rozliczania pit, wybierz PITax, a konkretniej Rozliczenie Standard.
Rozliczenie Plus oferowane jest podatnikom, którzy rozliczają dochody z działalności gospodarczej. Dzięki Rozliczeniu Plus łatwo wykażemy dochody z giełdy, akcji, obligacji czy papierów wartościowych. Jednocześnie Rozliczenie Plus doskonale przygotuje nas na ewentualną kontrolę skarbową i podpowie, jakie dokumenty powinniśmy zatrzymać.
Rozliczenie Premium dedykowane jest osobom, które posiadają dochody zagraniczne. Rozliczenie tego rodzaju dochodów często może być kłopotliwe, jednak nie z PITaxem. Rozliczenie Premium pomoże Ci się z tym uporać w ciągu kilku chwil.