Rozliczenie za 2015 rok? Tak, z naszym programem to łatwe

Zastanawiasz się, jakiego programu użyć do rozliczenia PIT za 2015 rok? Jeżeli chciałbyś szybko, bezbłędnie oraz bezstresowo rozliczyć swój PIT, to z czystym sumieniem możemy polecić Ci program PITax. PITax został uznany za jeden z najlepszych programów na rynku, potwierdzają to liczne pozytywne opinie osób, które miały możliwość z niego korzystać. Warto dowiedzieć się, jakie największe zalety ma PITax.

Pierwszą zaletą programu jest to, że PITax to prosty w obsłudze program, który zachwyca użytkowników swoją przejrzystością i zrozumiałą instrukcją obsługi. Aby rozliczyć pit online z PITaxem wystarczy tylko odpowiadać na zadawane pytania i… na tym nasza rola się kończy. Jak więc nie trudno się domyślić, rozliczanie PIT z PITaxem trwa dosłownie kilka minut, co jest drugą zaletą programu. Dzięki niemu znacznie oszczędzimy swój czas, ponieważ PIT wypełnimy wręcz błyskawicznie. Trzecia zaleta programu to gwarancja szybkiego zwrotu podatku. Jeśli nie chcesz długo czekać i jednocześnie pragniesz uzyskać najwyższe zwrot podatku, to możesz być pewny, że PITax Ci w tym pomoże. Jakie jeszcze zalety cechują program PITax. Bardzo dużym plusem programu jest jego bezpieczeństwo. Wszystkie dokumenty oraz dane osobowe podatników są chronione według najwyższych wymogów ochrony informacji. Masz pewność, że informacje, które przesyłasz nie trafią w niepowołane ręce, ponieważ serwery zostały zabezpieczone najlepszymi certyfikatami a połączenie jest szyfrowane.

PITax ma mnóstwo zalet, które zachęcają do skorzystania z programu. Warto zdecydować się na rozliczenie pit 2015 przez internet i pobrać program PITax na swój komputer. Znajduje się on na stronie platformy pitax.pl i jest całkowicie darmowy. Istnieje także możliwość zamówienia programu na płycie CD. Tak więc postanów sobie, że w tym roku rozliczysz swój PIT z PITaxem. Z pewnością będzie to dla Ciebie tak korzystna opcja, że chętnie skorzystasz z niej również w następnych latach.